• SIK SORULAN SORULAR-3


  2015/03/19

    21-Oyunda hazine avı gördüm, nasıl yararlanırım?
      Oyunda "Normal Hazine Avı" ve "Yüksek Hazine Avı" var. VIP oyuncular Yüksek Hazine Avı yapabilir.
      Kainat Hazinesi ise 24 saatlik bir etkinliktir ve 53. levelda çıkar. Eğer bitirirseniz  Kainat Hazinesi kazanırsınız.


      22-Görev eşyalarını nasıl elde edebilirim?
      L tuşuna basarak görev arayüzüne girin, görev detayını okuyun. Ardından NPC görev kişisine gitmek için, Görev kişisinin adının yanındaki "uçan ayakkabı" simgesine tıklayın. NPC görev kişisinin yanına vardığınız noktada aradığınız eşyayı bulacaksınız.  


      23-Kanat nasıl geliştirilir?
      Kanat gelistirmek icin b.lock.tüyü kullanılır ve b.lock tüyü ek sahnelerde ve Zindan’da kazanılır.     B.lock tüyü kullanılarak kanat geliştirme her seferinde başarılı olmayabilir. Üst üste birkaç kez denediğiniz halde gelişmiyorsa sürekli geliştirmeye çalışmak sonucu değiştirmez. Bir süre sonra denemek daha iyi sonuç almanızı sağlayabilir. Kanadın çıkabileceği maksimum kat 14tür.


      24-Kapışmada seviye farkı gözetilmiyor, yüksek seviyelerde düşük seviyeleri kolay altediyor. Bu konuda bir düzenleme yapmayı düşünüyor musunuz?
      Bu sistem oyuncuları levella birlikte SG kasmaya teşvik eden bir sistemdir. Çok level almak SG'yi garanti etmeyeceğinden, oyuncular level kasarken SG de kasmaya çalışırlar. Bu mantığı anlamadığı için seviye listesinde ilk 20'ye girebilmiş ama kapışmada ilk 20'ye giremeyen pek çok oyuncu vardır. Orkun2'nin mantığı tipik oyunların düz mantığından biraz farklıdır. Ayrıca bol elmas almak oyunda başarıyı garanti etmemektedir. Maximum aktiflik ve oyundaki imkanları kullanarak az elmasla çok başarılı olan oyuncularımız her serverda mevcuttur.


      26-Kral Yolu görevlerine geri dönüp eksik donanımı tamamlayabilir miyim yad a seviyemi azaltarak bunu yapmam mümkün mü?
      Belli levellarda belli Kral Yolu görevleri yapmak gerekmektedir, eğer yapmadan geçerseniz geri dönüp yapma şansı, dolayısıyla Kral yolunda alınmamış ödülleri kaçırmış oluyorsunuz.  Sırayla verilen görevlerin yerine geitirilmesi gerekmektedir. 
      27-Acemi paketinin içeriği nedir?
      40 Level Yeşil ekipman seti: Kask, Omuzluk, Zırh, Pantolon, Eldiven, Ayakkabı
      200.000 Bakır
      1000 Elmas
      Kanat Tecrübe Hapı x10
      1,5 Kat Deneyim Parşömeni x5
      Dost Gelişim Sembolü x10


      28-Maya birleştirme nasıl yapılır?
      Maya birleştirme "Eritme" arayüzünde yapılır. Eritme arayüzü 60 seviye ve üstü Kral Yolu tamamlandığında açılır.


      29-Orta Kanat Yükseltme taşı hakkında bilgi verir misiniz?
      Bu taslar Kanat arayüzündeki Hayal sekmesinde kullanılır. Hayal sekmesini açmak için ise ilgili Kral Yolu mücadelesini geçmek gerekiyor. Orta Kanat Yükseltme Taşı "Kanat Yıldız Gelişimi" Arayüzünde Kullanılır. 3-7 Yıldız İçin Gereken Malzemedir. Geliştirme Yapıldıktan Sonra Kanadın Savaş Gücü Büyük Oranda Artar!


      30-Orta Usturlab Taşı nasıl kullanılır?
      Orta Usturlap Taşını kullanmak için önce Mücevher Birleştir aktif olmalı, 58 ve 63 seviyede Kral Yolu Mücadelesi yapmalısınız ve sonra onu kullanabilirsiniz. Ayrıca "dost 4 yıldızlı olmalı" diye bir uyarı alacaksınız.

  COPYRIGHT@2014 SALA GAME,ALL RIGHTS RESERVED