• SIK SORULAN SORULAR-2


  2015/03/18

        11-100 kat kazanç sandığı nasıl açılmalıdır?
      Çantanızda bulunan 100 kat kazanç paketini (Anlık İndirimli Hediye paketi) açmak için 250 bağlı olmayan elmas harcamak gerekmektedir. Ayrıca çantanızda yeteri kadar boş yer bulunmalıdır.


          12-Dost mirası hakkında bilgi alabilir miyim?
      B kalite ve üstü dosta miras yaparken normal mirasta bakır ödenir; eger %100 miras yapılmak isteniyorsa elmas+bakır ödenir. Normal mirasla %100 mirasın farkı şudur: normal mirasta yeni Dostun özellikleri düşük olur. Örneğin 60 level iyi 1 yıldız dostu normal miras yapınca 45 level normal dost haline geliyor. Elmas ödenirse %100 miras yapılabilir, yani tüm özelliklerin aktarılması sağlanabilir.


      13-B Kalite dost nasıl alınır?
      Savaşa Giden Dostun Değerlendirmesini Ulaştır B Kalite (Kral Yolu 011 Cehennem görevi önşartı)
      Bu şartı gerçekleştirmek için Dost arayüzünde (Peri Salonu) Dost Görüşmesi yapmanız gerekmektedir. Dost Görüşmesi elmasla yapılır. 
   
      14-Arkadaşıma item gönderebilir miyim?
      Oyunda eşya göndermek için görev listenizin üst kısmında bulunan mektup simgesine tıklayın. Oyuncu mesajı sekmesini açın. Alıcı bölümüne eşya göndermek istediğiniz kişinin adını yazın (veya oyuncunun adı üzerine tıklayıp kopyala diyerek sonra elip bu alıcı kısmına yapıştırın). Mesaj penceresinin alt kısmındaki kare şeklindeki boşluğa çantanızdan seçtiğiniz eşyayı sürükleyin. Konuya gerekli bilgiyi yazın ve gönderin.Bazı eşyalar gönderilememektedir.


      15-Deniz Tapınağı görevinden EXP kazanımı hakkında bilgi verir misiniz?
      Bu görevde ödediğiniz elmasın 1000 katı  EXP kazanmak için önce zindana girildiğinde 2EXP tıklanmalıdır.     
      
      16-Dost Görüşme Kartı nedir?
      Yüksek kalite dost için Dost Şöhret'ni kullanabilirsiniz. Dost Görüşme Kartında dost kartları bulacaksınız. Aldığınız kartın üzerinde miktar da yazılıdır. Kartlar     Dost görüşmesinde sol  tarafta çıkar.
      Bu Etkinliğe Katılarak Bol Miktarda Dost Şöhreti Kazanılır, Dost Şöhreti Dost Planında Dost Geliştirmede Kullanılır.
      Dost arayüzünü açarak Dost listesine tıklayınız, orada Dost Planı butonunu göreceksiniz. 


      17-Dost ve Pet seviyesi nasıl birden 45lvl yapılabilir?
      Goblin'in anında 45 levela çıkmasının bazı şartları var: 
      Bunlardan birincisi savaşa çıkmak: "Dost Savaşı. Goblin dostunu aktif et ve savaşa çık."
      Fakat bunu 45 level ana görevini yapmadan yapmış olmanız ve bu görevi  Goblin'le yapmış olmanız gerekiyor. Bu 45 level Ana Görev yüksek bir Dost TEC vererek Goblin'ininiz birden 45 levela çıkıyor. (Bu diğer dostlar için de geçerli.)


      18-Bazı Kral Yollarını geçemediğim için gerekli donanımı kaçırdım, ne yapabilirim?
      Geçemediğiniz kral yollarının verdiği ödülleri inceleyin, onların benzerlerini farklı görevlerden bulma şansınız da olabilir. Örneğin tekli ve çoklu ek sahnelerden birleştirme parçaları düşüyor, bu şekilde geçemediğiniz bazı kral yollarının ödüllerini farklı elde etme yolları arayabilirsiniz. 
      Aktiflik ve Etkinlik arayüzlerini inceleyerek, daha önce yapmadığınız görevleri deneyerek hani görevlerden hangi itemlerin daha çok düştüğünü bulabilirsiniz.


      19-Dost nasıl alınır?
      Dost arayüzü "45-51" level arasında açılır. Bu arayüze girerek "Davet listesi" sekmesinde sol at tarafta bulunan "Dost Kitabı"na tıklayarak açılan pencerede önce dost aktifleştirip daha sonra geliştirme yapabilirsiniz. 
      Açılan pencerede dost gelişimi ile ilgili bilgileri bulacaksınız.     


      20-Hayal kısmındaki kanatlar ne kadar kullanılabilir?
      Hayal kısmındaki kanatlar aktifleştirildikten sonra 72 saat aktif kalıyor. 72 saat geçtikten sonra bu özellik 1000 elmasla tekrar 72 saat uzatılabilir.

  COPYRIGHT@2014 SALA GAME,ALL RIGHTS RESERVED